Ofis: Derviş Ali Mah. Kurtagaçeşmesi Sok. No:50A Fatih/İSTANBUL Atölye: Çağlayan Mah. Taşocağı Cad. No:147D Kağıthane/İSTANBUL
trende

Kombi Arıza

Anasayfa » Kombi Arıza

Kombi arıza durumlarında hangi firma işe iş birliği yapacağınız ve tamir adımını tamamlayacağınız oldukça önemlidir. Özellikle bakım onarımı da tamirin yanı sıra düzenli aralıklar ile yapacak olan firmaları tercih etmelisiniz. Firmamız bu alanda en sorunsuz şekilde hizmet veren kombi bakım sistemleri için de yer alıyor. Sadece kombi değil diğer iklimlendirme cihazları konusunda da sorunsuz bir sistem oluşturulmuştur. Gönül rahatlığı ile alanında uzman olan bu firmamızdan istifade edebilirsiniz.

Kombi Arızaları Nelere Sebebiyet Verebilir?

Kombi arıza adımlarında büyük tehlikeler meydana gelebilir. Kombinin doğalgaz sisteminde sorun olması durumunda hem sağlığınız tehlike altına girecektir hem de doğalgazın israf olması söz konusu olabiliri. Bu tür durumlarda kişilerin kesinlikle arıza unsurları konusunda çok dikkatli olmaları gerekiyor. Hatta belirli biri arıza meydana gelmeden hemen öncesinde direkt olarak bakım onarım ve tamir adımlarının tamamlanması elde edilecek olan genel verimliliği sizin için daha yüksel bir dereceye çekecektir. Kombide arızanın ani şekilde başlaması durumunda dahi anında alanında uzman olan ekibimizi ile irtibata geçerek tarafınıza bir ekip gönderilmesini de talep edebilirsiniz. Ekibimizi soruna en kısa sürede müdahale edecektir.

Kombi arıza

Kombi Bakım Süreci

Kombi arıza adımlarının yanı sıra bakım süreci konusunda da çok hassas davranmanız gerekmektedir. Bakım adımlarının hem ısıtmanın sağlıklı olması hem de ekonomik biri hale gelmesi için çok büyük önem arz ettiği de belirtilmelidir. En kısa süre içerisinde kombi bakım adımlarını firmamız ile iş birliği içerisinde tamamlayabilirsiniz. Bakım sürecinde petek temizliği de yapılmaktadır. Bu petek temizliği sayesinde ısıtma aşamasının çok daha kolay bir biçimde tamamlanması mümkün kılınacaktır. Ekonomik manada bir kıyaslama yapıldığı zaman düzenli olarak kombi bakım onarımı yapan kişilerin ödedikleri fatura aralığının çok daha makul olduğunu görebilirsiniz. Mevsim başlangıçlarında her sene gerekli olan petek temizliği ve kombi bakım onarımının yapılması uzun vadede doğalgaz sisteminin verimli çalışmasını sağlıyor.

Doğalgaz Masraflarından Nasıl Tasarruf Edilir?

Kış aylarında aile bütçelerinde en büyük gider kalemlerinin başında kesinlikle doğalgaz masrafları gelmektedir. Bu noktada doğalgaz masraflarından tasarruf edilmesi için kişilerin dikkate alması gerekenler;

  • Peteklerin üzerinin perde ile örtülmemesine dikkat etmelisiniz.
  • Peteklerin önünde kesinlikle mobilya bulunmamalıdır. Bu tür adımlar hava akışını olumsuz yönde etkileyecektir.
  • Peteklerin düzenli olarak temizlenmesinin yanı sıra hava akımının kontrol edilmesi de genel verimliliği pekiştirmektedir.

Bu detaylara dikkat ederek verimliliği çok daha yüksek seviyeye çıkartma imkanını elde edebilirsiniz.

Uzman Kadro

Kombi arıza unsurlarının en kısa sürede çözülmesi ve arızanın giderilmesi için büyük çaba sarf edilmektedir. Kadromuzun uzman yapısı bu alanda sizi memnun edecektir. Uzun senelerdir kombi alanındaki tecrübesi ile göz doldurmakta olan firmamızın aynı zamanda teknolojik teçhizat alanında da verimliliği ile dikkat çektiğini sizi de görebilirsiniz. Bu uzman kadronun sunmuş olduğu harika arıza tamir adımları sayesinde kombiniz eski performansını yeniden kazanacaktır.

Fiyat Aralığı

Kombi arıza işlemlerinde arızanın genel durumuna uygun bir biçimde fiyat konusunda da değişim meydana gelebilmektedir. Kombi tamir ve bakımı konusunda piyasa ile kıyasladığınız zaman elde edilecek olan tasarrufun firmamız sayesinde ne derece yüksek olduğunu siz de görebilirsiniz. Firmamız alanında uzman olan bir kadro ile hizmet vermesine rağmen oldukça makul fiyat aralığı sunmaktadır. Firmamızın bazı dönemlerde kampanyalı fiyatlar sundukları da görülmektedir. Bu kampanyalı fiyatlar sayesinde en kısa sürede makul bir seviyede bakım, onarım ve arıza giderme adımlarını tamamlayabilirisiniz.

Kombi Ve Klima Servisi İçin Bizi Arayabilirsiniz: