Ofis: Derviş Ali Mah. Kurtagaçeşmesi Sok. No:50A Fatih/İSTANBUL Atölye: Çağlayan Mah. Taşocağı Cad. No:147D Kağıthane/İSTANBUL
trende

Klima Montajı

Anasayfa » Klima Montajı

Alınan klimanın en doğru yere konumlandırılması, yüksek verim alınmasının beraberinde işe yaraması açısından da önemlidir. Son dönemde klimalar hem konutlarda hem de iş yerlerinde, ofislerde, plazalarda ve bir çok farklı mekanda tercih edilmeye başlamıştır. İstanbul klima montajı hizmeti almak istiyorsanız eğer, sayfamızdaki iletişim numaralarıyla görüşebilirsiniz. 

Klimanın Performansını Etkiler!

Klimanın performansının artış göstermesi, en iyi biçimde çalışması ve uzun ömürlü olması bakımından montajı oldukça önemlidir. Bu aşamada ise İstanbul klima montaj seçeneği olan firmalar arasındaki kuruluşumuz, bütünüyle donanımlı bir kadroya sahiptir.

Talep ettiğiniz andan itibaren kısa zaman içinde montaj işlemleri tamamlanır.

İstediğiniz mekanı böylece sene boyunca ısıtma veya serinletme fırsatı elde edersiniz.

Montaj sonrasında bir problem yaşanması durumunda ise elemanlarımız sorularınızı yanıtlar. 

Hızlı, güvenli ve problemsiz kurulum için büyük bir titizlik ile çalışılır. 

Gaziosman paşa klima ve kombi servisi
Klima Montajı

En Kısa Sürede Montaj Ya Da Kurulum!

En kısa bir süre içinde montaj yapan ekiplerimiz sayesinde klimanızı arzu ettiğiniz gibi kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu aşamadan sonra güvenlik açısından bir sorun yaşanmayacağı gibi yedek parça, aksesuar veya orijinal ürün konusunda da uzman hizmet verilir. Fiyatlarımız uygun olduğu gibi İstanbul’un her noktasına hızlı şekilde ulaşım sağlanmasına özen gösterilir. 

Kurulum işlemleri bittikten sonra cihazın çalışıp çalışmadığı veya herhangi bir sorunun engellenmesi adına gerekli testler yapılır. Birbirinden farklı markalara ait klimalar, kolayca takılır ve zarar görmemesi adına dikkat edilir.

Klimanızı Nasıl Konumlandıracağınıza Yardımcı!

Yeni bir klima aldıysanız ve montajını yaptırmadan önce nasıl konumlandırılacağını bilmiyorsanız eğer, personellerimiz ile görüşebilirsiniz. İstanbul klima montaj aşamaları gerçekleşmeden önce hangi noktaveyaha uygun olacağı konusunda ekibimiz görüşlerini belirtir. 

Büyük ve geniş alanlarda mekanın tam orta noktasındaki bir duvarı tercih etmek yararlı olacaktır.

Klimanın konumlandırıldığı noktaya göre performansı da şekillenir.

Bu aşamada klimanın iç ünitesinin asılacağı yerinde ağırlığının veya sağlamlığının iyi olmasına özen gösterilmelidir.. 

Güler Yüzlü Ve Donanımlı Personel

Tamamen güler yüzlü ve donanımlı bir personel kadrosuna sahip olmamız sebebiyle sorun yaşanmaz. Klima montajı sırasında tüm sorunlarınızın ortadan kaldırılmasına dikkat edilir. Yine aynı şekilde klima sökme veya parça değişimi gibi noktalarda da hemen bize ulaşabilirsiniz. Sitemizdeki servis talep et bölümü bu aşamada oldukça kullanışlıdır. 

Bütçeleri Düşünen Ekonomik Fiyatlar!

İstanbul klima montaj sürecinde hemen ekonomik fiyatlara yüksek kaliteli bir hizmetin verilmesine özen gösterilir. Bütçelere hitap eden ekonomik ücretler sunulduğu için maddi anlamda herhangi bir sorun yaşanmaz. İç ve dış montaj yeri doğru bir biçimde seçildikten sonra kurulum tamamlanır. Bakır boru hattı, elektrik tesisatı, sigorta bölümü veya diğer tüm parçaların büyük bir titizlikle montajının yapılmasına önem verilir.

Kombi Ve Klima Servisi İçin Bizi Arayabilirsiniz: