Ofis: Derviş Ali Mah. Kurtagaçeşmesi Sok. No:50A Fatih/İSTANBUL Atölye: Çağlayan Mah. Taşocağı Cad. No:147D Kağıthane/İSTANBUL
trende

Klima Bakımı

Anasayfa » Klima Bakımı

İstanbul klima bakımı şirketleri arasında bir seçim yapacaksanız eğer, muhakkak firmamız ile görüşmeniz yararlıdır. Klimalar evlerde veya iş yerlerinde oldukça kullanışlı parçalardan bir tanesidir. Mekanın hem serinletilmesine hem de ısıtılmasına yardımcı olan bu tür ürünlerin fiyatları da oldukça yüksektir. Uzun ömürlü olmaları adına bakımları düzenli olarak yapılmalıdır.

Klimanın Parça Değişim İşlemleri!

Yalnızca tamir ve bakım değil hemde klimanın parça değişimi konusunda da şirketimiz uzman hizmet sunar. Üstelik kullanmış olduğunuz klimanın markası ne ise orijinal parçasının temin edilmesine özen gösterilir. Herhangi bir problem yaşanması durumunda ise garanti fırsatı vardır. 

Şirketimiz tüm sorunlarınıza kısa sürece yanıt vermeye özen gösterir.

Sitemiz üzerinden personelimiz ile iletişim kurmanız ve servis talep etmeniz bir hayli kısa sürer. 

Uygun fiyatlara en iyi hizmetin verilmesine ve daima müşterilerimizin memnuniyetine özen gösterilir. 

Klima Bakımı

Klima Montaj Ya Da Yer Değiştirme Süreci

Klimanın performansının yüksek olması ve en iyi biçimde çalışması açısından bakımlarının her sene düzenli yaptırılması önemlidir. Özellikle 6 ayda bir yapılan bakım ile beraber cihazın ömrünü uzatmak daha da kısa sürer. İstanbul klima bakım kuruluşları arasında şirketimiz, tüm şehirde hızlı hizmet vermesi ile benzerlerinden ayrılır. 

Ürünün veya klimanın düzenli bakımlarının yapılması veya filtrenin temizlenmesi durumunda enerji tasarrufunu ay içerisinde %30 oranında arttırabilirsiniz. Klimanın etkin performans vermesi ve elektrik olarak da az yakması açısından bakım ana unsurlar arasındadır. 

Ekonomik Fiyatlar, Uzman Ekip Ve Hızlı Bakım!

Ekonomik fiyatlar, donanımlı ekip ve hızlı bakım hizmeti firmamızın dikkat ettiği ana unsurlar arasında gösterilir. Bu sayede hizmet vermiş olduğumuz müşteri kitlesi gün geçtikçe biraz daha artış gösterir. Sizde hemen sayfamız üzerinden personellerle görüşerek hangi aşamalardan geçileceği konusunda bilgi alabilirsiniz. 

Klimanın Kullanım Ömrü Çoğalır!

Bakım veya onarım işlemleri, klimaların kullanım ömrünün artış göstermesi açısından yararlı olacaktır. Bu aşamada ise şirketimiz hangi marka olursa olsa ürünün bakımını en hızlı biçimde gerçekleştirir. Herhangi bir arıza tespit edilmesi durumunda ise parçalar, orijinal yedekleri ile değiştirilir. Her zaman garantili işçilik yapıldığı için bakım sonrasında bir sorun yaşanması durumunda çalışanlarımızla tekrar görüşebilirsiniz.

Titiz Ve Dikkatli Çalışma Yöntemi!

İstanbul klima bakımı konusunda hizmet sunan şirketlerin sayısı gün geçtikçe biraz daha artar. Belirtilen noktada ise nitelikli destek alabilmek adına uzman bir şirket ile anlaşma sağlanmalıdır. Kuruluşumuz uzun zamandan beri, klima konusunda tecrübeli ve profesyonel çalışanlar ile beraberdir. Böylelikle cihaz temizlenirken veya bakımları gerçekleştirilirken bir sorun yaşanmaz.

Son derece uygun fiyatlara klimanızın kullanım ömrünü uzatmanız kısa sürer. Gerekli görülmesi durumunda montaj veya söküm süreçleri de gerçekleştirilir. Böylelikle yaşam alanlarınızda seçtiğiniz klima daha da dayanıklı duruma gelir.

Kombi Ve Klima Servisi İçin Bizi Arayabilirsiniz: