Ofis: Derviş Ali Mah. Kurtagaçeşmesi Sok. No:50A Fatih/İSTANBUL Atölye: Çağlayan Mah. Taşocağı Cad. No:147D Kağıthane/İSTANBUL
trende

İstanbul Klima Servisi

Anasayfa » İstanbul Klima Servisi
İstanbul ‘da Özel Klima Servisi

Profesyonel teknikerler ve ustalarla birlikte İstanbul klima servisi hizmeti kapsamında, dünyanın en çok kullanılan klima markalarına özel servis hizmeti verilmektedir. Klima özellikleri, arızası ve yedek parça ihtiyaçları analiz edildikten sonra işleme başlanarak, kısa sürede klima onarımı, bakımı ve temizleme işlemleri yerine getirilecektir. Parça değişimi ve temizliği için güvenle iletişim kurabilirsiniz.

Klima Bakım Ve Onarım Hizmetleri

Klima bakım ve onarım hizmetleri kapsamında, tecrübeli ve uzman teknikerlerle birlikte çalışılmaktadır. Bu alanda klimanın markası, özellikleri ve arızası analiz edildikten sonra onarım işlemi yapılır. Onarım hizmetinde klimanın iç kısımları ve boru tesisat sistemleri incelenerek, performans düşüklüğünün nereden kaynaklandığı analiz edilmelidir. Profesyonel ustalarla birlikte yapılmakta olan bu hizmet üzerinden klimanın ömrünün çoğalması aynı zamanda performansının artırılması amaçlanmaktadır.

Klima modelleri düzenli olarak yılda bir kere bakıma alınmalı, iç kanalları ve havalandırma fan kısımlarının temizlenmesi gerekmektedir. Uzun süre bakımsız kalan klimalar hem arızalanır hem de ortama kötü koku yayar. Kötü kokuların engellenmesi ve klimanın performansının artırılması için İstanbul Klima Servisi için iletişime geçebilirsiniz.

Klima Parça Değiştirme Hizmeti

Klima modellerine göre kurulum, montaj, demontaj ve tamir işlemleri yapılmaktadır. Bu alanda tecrübeli olan ustalarla birlikte çalışılarak, son dönem teknolojisinden eski dönem teknolojisine kadar klima modellerinin tamir, bakım, onarım ve parça değiştirme işlemleri yerine getirilir. İstanbul Klima Servisi özellikle klima modelinin ve yedek parça ihtiyacının analizini yaptıktan sonra orjinal yedek parça kullanımına özen gösterecektir. Bu süreçte profesyonel bir hizmet anlayışıyla birlikte ekonomik uygulamalarla klimanın yedek parçasının değiştirilmesi sağlanır.

Kötü koku nedenleri, yüksek ses, düşük performans ve çalışmama durumlarına karşın profesyonel bir inceleme yapılarak bütün sistem gözden geçirilerek gerekli olan işlemler yapılacaktır.

Klimanın Ömrünü Artıran Hizmetler

Klimanın ömrünü artıran hizmetler öncellikle kurulum aşamasından, sökme aşamasına kadar bütün detaylar kapsamaktadır. Narin teknolojik aletler olarak, profesyonel ustalar tarafından kurulumun yapılması ya da yer değişikliği için söküm işleminin yapılması gerekmektedir. Yılda bir kere klima temizliğine yer verilerek, ömrünün uzatılması sağlanacağı gibi, arıza ve çok sesli çalışma durumlarında da İstanbul Klima Servisi aramanız önemli olacaktır. Bu önem ilk olarak maliyet açısından önlem almanızı hem de klima modelinin daha fazla arızalanmadan zararlı bir kullanım oluşturmamasını sağlayacaktır. Profesyonel hizmet kapsamında, tamir, bakım ve onarım işlemleri için uzman ekiplerle çalışılmaktadır.

İstanbul Klima Servisi Montaj Ve Demontaj

Taşınma ya da değiştirme işlemleri için uzmanlarla çalışmakta olan montaj ekibi, klimanın zarar görmeden yerinin değiştirilmesini ya da sökülmesini sağlayacaktır. Sadece tadilat işlemleri yapmamakla birlikte, onarım ve bakım hizmetleri kapsamında da gerekli olan bütün kapsamlı hizmetleri size sunacaktır. İstanbul’un birçok yerinde hizmet vermekte olan İstanbul klima servisi, adresinize gelerek sökme ve monte etme işlemlerini yerine getirecektir.

Ekonomik İstanbul Klima Servisi

Ekonomik ve uygun fiyatlarda bakım ve onarım hizmetleri vermekte olan İstanbul Klima Servisi, uzmanlarla birlikte çalışmaktadır. Bu hizmet kapsamında bakım, onarım ve montaj işlemlerini yerine getirirken özellikle klima markasına ve ihtiyaçlarına göre tecrübeli bir tutum sergileyecektir. Boru, kanal ve elektrik sistemleri üzerinden gerekli olan bütün işlemleri yerine getirerek, şeffaf, kaliteli ve ekonomik fiyatlar üzerinden hizmet verecektir.

Adresinize gelerek servis hizmeti vermekte olan klima firması, servis hizmeti kapsamında montaj, demontaj, bakım, onarım ve yedek parça değişimleri için büyük bir ekiple çalışmaktadır. Size özel seçenekler ve hizmetler sunarak, kısa sürede adresinizde işlem yapılacaktır.

Kombi Ve Klima Servisi İçin Bizi Arayabilirsiniz: