Ofis: Derviş Ali Mah. Kurtagaçeşmesi Sok. No:50A Fatih/İSTANBUL Atölye: Çağlayan Mah. Taşocağı Cad. No:147D Kağıthane/İSTANBUL
trende

Bosch Kombi 88 Hatası (ÇÖZÜMÜ)

13.09.2022
275
Bosch Kombi 88 Hatası (ÇÖZÜMÜ)

Bosch Kombi 88 Hatası (ÇÖZÜMÜ)

Bosch Kombi 88 hatası genellikle elektronik kartta bir arıza olduğunu gösterir. Aynı zamanda ana kart problemi olarak da bilinmektedir. Bunların nedeni oldukça farklıdır. Genellikle karşılaşılan sebepler aşağıda olduğu gibidir;

  1. Kombide arızalı bazı parçalar ana kartı bozabilir.
  2. Cihaz çok eski ise ana kart ömrünü yitirmiş olabilir.
  3. Voltaj dalgalanmaları nedeniyle bir problem meydana gelebilir.

Bunların dışında farklı problemler de Bosch Kombi 88 hatası oluşturabilir. Bu durumda kombi çalışmayacağı için ısıtma görevini yerine getirmeyecek, böylece özellikle kış aylarında ciddi sorunlar oluşacaktır. Dolayısıyla kısa sürede çözüm bulmak önemlidir.

Bosch Kombi 88 Hatası Nasıl Çözülür?

Bosch Kombi 88 hatası farklı sebeplerden dolayı olabilse de temel olarak ana kartın arızalandığını gösterir. Buraya bir müdahale gerektiği için kullanıcının yapabileceği bir şey yoktur. Profesyonel bir teknik servis ile iletişime geçilmelidir. Ardından uzmanlar cihazı yerinde görecek, ardından da durunu teyit etmek için gerekli testleri yapacaktır.

Eğer ana kart kaynaklı olduğu teyit edilirse, kullanıcının da onayı ile ilk olarak tamir işlemi yapılmaya çalışır. Ancak çözülmeyecek haldeyse ya da yapılsa bile aynı durumun tekrarlama olanağı varsa, kullanıcının da onaylaması ile yeni bir ana kart uygulanır.

Bundan sonra Bosch Kombi 88 hatası da kısa sürede çözülür. Bundan sonra kombiniz de normal bir şekilde kullanılmaya başlanabilir.

Bosch kombi 9 hatası çözümü için tıklatınız

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kombi Ve Klima Servisi İçin Bizi Arayabilirsiniz: