Ofis: Derviş Ali Mah. Kurtagaçeşmesi Sok. No:50A Fatih/İSTANBUL Atölye: Çağlayan Mah. Taşocağı Cad. No:147D Kağıthane/İSTANBUL
trende

Bosch Kombi 01 Arızası (ÇÖZÜMÜ)

13.09.2022
259
Bosch Kombi 01 Arızası (ÇÖZÜMÜ)

Bosch Kombi 01 Arızası (ÇÖZÜMÜ)

Bosch kombi arızası 01 bu marka kombi kullanan kişiler tarafından yaşanan kodlardan bir tanesidir.  Her kodun bir anlamı olduğu gibi 01 de belirli bir sorunu işaret eder. Eğer ne anlama geldiğini bilirseniz hem evde çözüm bulup bulamayacağınızı anlayabilir, hem de teknik servislere daha ayrıntılı bilgi verebilirsiniz.

01 kodu kombinin ateşleme sisteminde sorun olduğunu göstermektedir. Aynı şekilde gaz problemi olduğuna da işaret edebilir. Eğer doğru önlemler alınırsa, sistem kısa sürede normal şekilde kullanılabilmektedir.

Öncelikle gaz girişlerinin kontrol edilmesi gerekir. Zira girişler kapalıysa normal olarak kombi ateşleme de gerçekleştirmeyecektir. Bunun dışında kombi bacasının da temizlenmesi önerilir. Zira kirliyse bu da probleme sebep olabilmektedir.

Bosch Kombi Arızası 01 Nasıl Çözülür?

Bosch kombi arızası 01 sorunu alıyorsanız, su basınç seviyesi de kontrol edilmelidir. Zira burada bir dengesizlik olması çalışma prosedürlerini bozabilir. Bu durum ateşlemede problem çıkmasına da sebep olabilir.

Dolayısıyla inceleme yapılması, eğer basınçta sorun varsa ideal seviyeye getirilmesi gerekir. Tüm bunların yapılması durumunda sorun da çözülebilir. Ancak hala devam ediyorsa, kombinin bir veya birkaç parçasında sorun olduğunu gösterir. Bu durumda kişilerin yapabileceği bir şey yoktur.

Dolayısıyla kısa süre içinde teknik servis ile iletişime geçilmesi tavsiye edilir. Ardından teknik ekipler adrese gelerek kısa sürede sorunu anlayarak bir çözüm sunabilir.

Ayrıca Arçelik klima CH 67 hatası için tıklayabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kombi Ve Klima Servisi İçin Bizi Arayabilirsiniz: