Ofis: Derviş Ali Mah. Kurtagaçeşmesi Sok. No:50A Fatih/İSTANBUL Atölye: Çağlayan Mah. Taşocağı Cad. No:147D Kağıthane/İSTANBUL
trende

Arçelik Klima Ch 60 Hatası Çözümü

13.09.2022
171
Arçelik Klima Ch 60 Hatası Çözümü

Arçelik Klima Ch 60 Hatası Çözümü

Arçelik klima Ch 60 hatası nedir? Klimalar günümüzde birçok yaşam alanında ve iş yerinde kullanılan, pratik iklimlendirme sistemleridir. Narin bir yapıda oldukları için dikkatli kullanılmaları, bakımlarının düzenli yapılması gerekir. Aksi durumda farklı sebeplerden dolayı arızalar meydan gelebilir.

Bu hatalardan bir tanesi de Ch 60’tr. Bunun hata noktasını invertör PCB’si EEPROM hatası oluşturmaktadır.  Problemin nedenleri oldukça geniştir. Eğer dış ünite invertörü PCB grubu hasarı bulunuyorsa kod alınabilir.

Bunun dışında EEPROM versiyonu farklıysa ya da EEPROM kontak arızası, yanlış takılması gibi bir durum varsa Arçelik klima Ch 60 hatası meydana gelebilir.

Arçelik Klima Ch 60 Hatası Nasıl Çözülür?

Arçelik klima Ch 60 hatası alan kişiler bunu kendi başlarına nasıl çözebileceğini sık sık merak eder. Ancak problemin kaynak noktası sebebiyle kişilerin yapabileceği bir işlem yer almamaktadır. Dolayısıyla şahsi olarak müdahale etmeye çalışmak, problemin büyümesine neden olabilir.

Bu nedenle alanında uzman olarak çalışan bir Arçelik klima servisine giderek yardım istemeniz önerilir. Eğer servis yeterli bilgiye sahip değilse sorunun tam çözülmeyeceği, farklı problemlerin meydana gelebileceği ve tekrar tekrar yaşanabileceği unutulmamalıdır.

Arçelik klima Ch 60 hatası zor gibi dursa da profesyonel bir teknik servis kısa sürede sorunu anlayarak bir çözüm sunabilir. Böylece klimanız da kısa sürede tekrar kullanılabilir hale gelir.

Ayrıca Arçelik klima Ch 46 hatası tıklayarak ulaaşbilrisiniz

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kombi Ve Klima Servisi İçin Bizi Arayabilirsiniz: